ایرنا/ پلیس استان سمنان با هوشیاری و به کارگیری ترفندهای تخصصی، ۲۵ تن جو دامی خارج از شبکه توزیع و ۳ تن و ۳۸۰ کیلوگرم روغن سویا قاچاق در استان کشف کرد.

 سرهنگ سیدعلی میراحمدی، جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: ماموران یگان تکاوری فرماندهی انتظامی استان به منظور اجرای دستورات قضایی و کاهش و کنترل جرایم احتمالی به خصوص در حوزه قاچاق و فعالیت‌های اقتصادی خارج از شبکه قانون، اقدام به کنترل محور مواصلاتی می‌کنند  که در حین ماموریت یک دستگاه کامیون حامل ۲۵ تن جو دامی خارج از شبکه توزیع را توقیف کردند.
وی اظهار کرد: تکاوران پلیس سمنان بامداد گذشته یک دستگاه کامیون را مقابل ایستگاه دو منظوره پلیس راه شهرستان سمنان متوقف کردند.
میراحمدی با اشاره به عدم ارائه هرگونه سند و مدرک قانونی به وسیله راننده غیربومی، افزود: در بازدید صورت گرفته ماموران انتظامی ۲۵ تن جو دامی خارج از شبکه قانون از این خودرو کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان ارزش ریالی این محموله را برابر نظر کارشناسان امر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: خوراک دامی کشف شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع مرتبط منتقل شد.

کشف روغن سویای قاچاق در میامی
فرمانده انتظامی میامی نیز گفت: یک دستگاه خاور حامل ۳ تن و ۳۸۰ کیلوگرم روغن سویای قاچاق به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان توقیف شد.
سرهنگ حسین عجم اظهار کرد: ماموران یگان امداد فرماندهی انتظامی میامی در راستای اجرای طرح و برنامه های مقابله ای با هرگونه فعالیت های غیر قانونی، به کنترل محور مواصلاتی این شهرستان اقدام کردند.
وی افزود: پلیس بعدازظهر جمعه یک دستگاه خاور را که به مقصد شهرستان سبزوار استان خراسان رضوی در حرکت بود برای بررسی های بیشتر متوقف کرد.
عجم با بیان اینکه راننده هیچگونه سند و مدرکی برای ارائه به پلیس نداشت، گفت:  ماموران در بازدید از این خودرو ۲۳۰ حلب ۱۶ کیلویی روغن مایع سویا قاچاق کشف کردند.
فرمانده انتظامی میامی از توقیف خودرو پس از هماهنگی های لازم قضایی خبر داد و گفت: روغن های کشف شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع  مرتبط منتقل شد.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today