ایرنا/ معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: با رعایت پروتکلهای بهداشتی مراسم احیای شبهای قدر با حضور محدود نفرات در فضای باز امامزادگان و اماکن متبرکه زنجان برگزار می‌شود.

حجت الاسلام موسی موسوی، معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان اظهار کرد: هدف اصلی برگزاری مراسم پخش زنده آن از بستر تلویزیون یا فضای مجازی برای عموم مردم است تا اصول پیشگیری و پروتکل های بهداشتی رعایت شده و از گسترش بیماری کرونا جلوگیری شود.
وی ادامه داد: امامزاده حضرت سیدابراهیم(ع) و حسینیه اعظم در شهرستان زنجان، امامزادگان زیدالکبیر(ع)، اسحاق(ع) و اسماعیل(ع) در شهرستان ابهر، امامزاده هاشم و عوف(ع)شهرستان طارم، بقعه قیدار نبی(ع) و امامزاده ابراهیم(ع) شهر سجاس در شهرستان خدابنده از جمله بقاع برگزار کننده  مراسم احیای معنوی و پرفیض ماه مبارک رمضان هستند.
وی ادامه داد: به لطف الهی اجرای طرح ضیافت الهی سازمان اوقاف و امور خیریه با قوت و قدرت به صورت مجازی و با رعایت پروتکل ها در جریان است.
موسوی افزود: این طرح شامل زیر مجموعه های بسیاری از جمله اهدای کمک های معشیتی به خانواده ها و اقشار کم درآمد در قالب طرح ضیافت همدلی، اجرای برنامه های فرهنگی و مسابقات(ضیافت خاص-نسیم وحی-مسابقه پیامکی) از بستر رسانه های مجازی و تلویزیون، اجرای جزءخوانی قرآن کریم، تفسیر مجازی قرآن کریم، بیان احکام و مسائل روز، برگزاری مراسم مناسبتی و مذهبی و همچنین حضور مبلغین مذهبی در صفحات و فضای مجازی و تولید برنامه های تصویری و کلیپ از فعالیت ها است.


آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today