باشگاه خبرنگاران/ دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۳۶ هزار و ۱۰۸ نفر در استان به این ویروس مبتلا شده‌اند.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر امروز، ۴۵۸ نفر است.
وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۵ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۵۸ نفر به کرونا مثبت، قطعی است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر افزود: در شبانه‌روز گذشته ۹۳ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۷۴ نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده‎اند.
کشمیری با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا، عنوان کرد: ۵۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۹ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
وی درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: امروز هشت نفر فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، ۶ آقا با ۸۸، ۸۷، ۸۳، ۷۳، ۵۵ و ۵۰ سال سن با سابقه بیماری قلبی، ریوی، سرطان، فشار خون و دیابت دو خانم با ۶۶ و ۲۲ سال سن با سابقه بیماری دیابت در استان بوشهر به ثبت رسید.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر افزود: تاکنون ۱۰۴۵ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
کشمیری بیان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۳۶ هزار و ۱۰۸ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
وی ادامه داد: با توجه به ثابت بودن تعداد موارد بستری، ولی استان هنوز در پیک چهارم قرار دارد و باید دورهمی‌ها و نشست‌های سازمانی را تعطیل کرده و در این شرایط خطر مراقب جان خود و عزیزان باشیم.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar