خبرآنلاین/ متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۹۶۸ نفر است.
 
دکتر مجید شیرانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بیان داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۹۴ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۱۰۱ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
دکتر مجید شیرانی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۲۷۱ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۵۵ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.
به گفته وی: هم اکنون ۴۸۹ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۴۲۳ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.
وی  گفت: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری  ۹۶۸ نفر است.
گفتنی است، هم اکنون ۶۱ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday