باشگاه خبرنگاران/ مدیر نهاد آبادانی و پیشرفت لنده گفت: ۱۵ دستگاه اکسیژن ساز برای بیماران کرونایی در شهرستان لنده تامین شد.

مرادی پور، مدیر نهاد آبادانی و پیشرفت لنده اظهار کرد: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان و اعلام نیاز فوری مسئولان بهداشت و درمان شهرستان لنده مبنی بر نیاز بیماران کرونایی این شهرستان به کپسول اکسیژن، ۱۵ دستگاه کپسول اکسیژن‌ساز به هرماه لوازم جانبی  توسط بنیاد مستضعفان خریداری و برای درمان بیماران کرونایی و به مرکز بهداشت و درمان و بنیاد شهید و امور ایثارگران اهدا شد.
وی افزود: قیمت هر کدام از این دستگاه‌ها بیش از ۲۳ میلیون تومان است که همه هزینه ها توسط بنیاد مستضعفان تامین شد.
نعمتی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده هم گفت: بنیاد مستضعفان در راستای محرومیت‌زدایی در سطح شهرستان لنده تاکنون خدمات بسیار ارزنده‌ای از جمله ساخت مرکز درمانی شهری و روستایی(بستر درمانی ده تختخوابی) و خرید وسائل آزمایشگاهی فیزیکی آب با اعتبار ۶۰ میلیون تومان و وسایل حفاظتی فردی، ماسک، دستکش با اعتبار ۱۵ میلیون تومان در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار داد است.
وی افزود: این نهاد حمایتی برای تسریع در درمان بیماران کرونایی تعداد ۱۰ دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی با هزینه ۳۲ میلیون تومان خریداری و در اختیار شبکه بهداشت قرار دادند تا به بیماران کرونایی تحویل داده شود.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today