ایرنا/ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: این پلیس با حکم نیابت قضایی کلاهبردار متواری ۲۶۰ میلیارد ریالی را در این جزیره دستگیر کرد.

سرگرد داوود سعدی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه کیش اظهار کرد: ماموران این پلیس طی یک حکم نیابت قضایی مبنی بر اختفای یک کلاهبردار در این جزیره، دستگیری وی را در دستور کار خود قرار دادند.
وی اضافه کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی کیش با به کارگیری شگردهای پلیسی محل اختفای این کلاهبردار ۲۶ میلیارد ریالی را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و تحویل مقامات قضایی دادند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه کیش افزود: این فرد در یکی از استان های کشور به این جرم محکوم شده و پرونده وی از سوی ماموران آگاهی آن استان در دست رسیدگی است.
سعدی با بیان اینکه برخی کلاهبرداری ها در جزیره کیش زیاده شده است، گفت: هم اکنون ماموران این پلیس یک کلاهبردار ۲ میلیارد ریالی دیگر را در این جزیره دستگیر کرده اند که شگرد وی کرایه خودروهای لوکس به مسافران بوده است.
وی یادآور شد: هم اکنون ۱۱ نفر علیه این شخص شکایت کرده اند که وی مبالغی را از بابت کرایه خودرو از آنان اخذ کرده اما خودرویی تحویل آنان نداده یا اینکه مجددا خودروی کرایه شده را با قیمت بالاتر به شخص دیگری واگذار کرده است.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today