ایسنا/ فرماندار الیگودرز از آغاز فعالیت مشاغل گروه‌ ٢ در این شهرستان خبر داد.

ماشاءاله نعمتی،  فرماندار الیگودرز با اشاره به همکاری خوب کسبه با ستاد مدیریت بیماری کرونا در تعطیلی بازار و درخواست امام جمعه، اعضای شورای تامین، صمت و اتاق اصناف الیگودرز مبنی بر آغاز فعالیت بازار بیان کرد: اخذ مجوز بازگشایی صنوف مشاغل گروه ۲ به صورت آزمایشی از امروز به مدت یک هفته از ساعت ۱۶ تا ۲۱ از ستاد استانی مدیریت کرونا گرفته شد.
وی افزود: در صورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظیر استفاده از ماسک، فاصله‌گذاری اجتماعی و... این زمان تمدید و محدودیت‌ها کاهش خواهند یافت.
نعمتی خاطرنشان کرد: فروشندگان حتما برای ارائه خدمات به مشتریان از ماسک استفاده کرده و از ارائه خدمات به مشتریانی که ماسک ندارند جدا خودداری کنند.
فرماندار الیگودرز تاکید کرد: اکیپ‌های بازرسی و نظارت اتاق اصناف به صورت میدانی و به طور مرتب در سطح بازار حضور خواهند داشت و با صنوف ناقض پروتکل‌های بهداشتی و کسبه‌ای که در خارج از زمان ذکر شده اقدام به بازگشایی مغازه خود کنند، برخورد خواهند کرد.
وی افزود: اجرای طرح مذکور به صورت آزمایشی و برای یک هفته خواهد بود و در صورت رعایت نکات بهداشتی توسط صاحبان صنوف، محدودیت‌ها کاهش و در صورت عدم رعایت، محدودیت‌ها افزایش خواهد یافت.
نعمتی بیان کرد: اولویت امروز حفظ سلامتی مردم است و اعمال این محدودیت‌ها هم برای قطع زنجیره انتقال است، انتظار داریم مردم هم همکاری لازم را داشته و از ترددهای غیرضروری خودداری کنند.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy