ایسنا/ بە گفتە مدیرکل آموزش و پرورش کردستان، حدود 87 درصد دانش آموزان تحت پوشش آموزش مجازی هستند و در مدارس روستایی کمتر از 50 دانش آموز نیز کلاس‌های درس به صورت حضوری برگزار شده است.

رشید قربانی، مدیرکل آموزش و پرورش کردستان اظهار کرد: بیش از 11 هزار نفر از معلمان استان در این فرآیند شرکت کردند و معلمانی که در این مراسم حضور یافتند جزو معلمان سرآمد استان هستند که بیشترین امتیاز را کسب و عنوان برگزیده استانی را به‌دست آورده‌اند.
وی عنوان کرد: معلمان در دوران کرونا با تلاش شبانه روزی، خلاقیت و تهیه دست سازه، ایجاد کانال و تولید محتوا، جلوه های زیبایی از خدمت را خلق کردند و در استان کردستان با وجود کمبود و مشکلات، حدود 87 درصد دانش آموزان تحت پوشش آموزش مجازی هستند و در مدارس روستایی کمتر از 50 دانش‌آموز نیز کلاس‌های درس به صورت حضوری برگزار شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان به موفقیت و دستاوردهای اخیر آموزش و پرورش استان اشاره کرد و گفت: با وجود کرونایی بودن شرایط در سال تحصیلی جاری 242 نفر از دانش آموزان استان با درخشش بی نظیر، در مرحله اول المپیادهای علمی، موفق شدند به مرحله دوم راه یابند که این میزان قبولی نسبت به سال گذشته، رشد سه برابری را نشان می‌دهد.   
گفتنی است؛ در پایان این نشست با حضور استاندار کردستان و مدیر کل آموزش و پرورش استان با اهدای لوح سپاس از هفت نفر از معلمان سرآمد استان در سال جاری تجلیل شد.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online