ایسنا/ تیم‌های امدادگر همچنان با حضور در معدن طزره در تلاش برای رهاسازی معدنکاران محبوس هستند.

داودیان، رئیس هلال‌احمر شهرستان دامغان تا از اعزام یک تیم و تجهیزات به محل وقوع این حادثه خبر داد و اظهار کرد: حادثه معدن طزره دیروز به وقوع پیوسته ولی با توجه به تخصصی بودن امدادگری در معادن و برخورداری معادن البرز شرقی از تیم امدادگری تخصصی تا روز گذشته هیچ درخواستی از هلال احمر برای اعزام تیم امدادی نشد.
وی با اشاره به اینکه امروز از هلال احمر درخواست آمبولانس شد افزود: به دنبال درخواست فرمانداری برای اعزام آمبولانس، علاوه بر تجهیزات یک تیم امدادی از پایگاه نعیم‌آبد دامغان به محل اعزام شد.
داویان با بیان اینکه هم‌اکنون همکاران ما در محل حضور دارند تصریح کرد: متاسفانه هنوز به معدنکاران محبوس شده نرسیدند. البته با توجه به اینکه معادن البرز شرقی دارای تیم‌های تخصصی امدادی است، بعد از وقوع حادثه هیچ تماسی با هلال احمر و یا درخواستی برای اعزام نیرو نداشتیم با این حال یک تیم از همکاران ما با یک دستگاه آمبولانس در محل حضور دارند.
رئیس هلال‌احمر شهرستان دامغان یادآوری کرد: تمامی اقدامات امدادی توسط تیم تخصصی گروه معادن، شرکت البرز شرقی انجام می‌شود.
وی در خصوص محبوس شدگان و سرنوشت آنها گفت: آمار اعلام شده دال بر محبوس شدن دو نفر است و با وجود تلاش امدادگران هنوز به این محبوس شدگان دسترسی پیدا نکردند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today