تسنیم/ رئیس اداره حفاظت محیط زیست کاشان از دستگیری چهار شکارچی متخلف در این شهرستان خبر داد و گفت: دو قبضه اسلحه نیز از متخلفان کشف و ضبط شد.

اللهیار دولتخواه، رئیس اداره حفاظت محیط زیست کاشان اظهار کرد: با عنایت به خبر واصله مبنی بر یک راس بره تازه متولد شده توسط یکی از متخلفان در یکی از روستاهای حاشیه منطقه حفاظت شده قمصر برزک کاشان مراتب در دستور کار ماموران حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه این راس بره بر حسب دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان و نیروی انتظامی کشف و ضبط شد، افزود: پس از ضبط این راس بره نسبت به آزادسازی وی اقدام لازم به قید فوریت صورت پذیرفت و خوشبختانه پس از شنیدن صدای بره شاهد مراجعت مادر یا همان میش وحشی بودیم و بره به دامان طبیعت بازگردانده شد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان ضمن اشاره به تلاش شبانه‌روزی همکاران در حفاظت از گونه‌های جانوری و مناطق حفاظت شده این شهرستان، ابراز کرد: با تلاش همکاران ما امسال چهار شکارچی متخلف شناسایی و حین شکار توسط ماموران حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان دستگیر شدند.
وی ضمن اشاره به کشف سلاح و آلات و ادوات شکار از شکارچیان متخلف، گفت: از شکارچیان متخلف دستگیر شده نیز دو عدد اسلحه شکاری مجاز به همراه آلات و ادوات شکار کشف و ضبط شد و نامبردگان برای سیر مراحل قانونی پس از تشکیل و تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today