صدا و سیما/ فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از پلمب سه واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.

حسن کیخا، فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر اظهار کرد: با هدف پیشگیری از تخلفات و جرائم صنفی و صیانت از امنیت اخلاقی جامعه اصناف، طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی متخلف در سطح شهرستان ایرانشهر در روز گذشته به اجرا گذاشته شد.
وی با بیان اینکه مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان از 38 واحد صنفی به صورت محسوس و نامحسوس بازدید کردند، افزود: ماموران در این بازدید سه واحد متخلف را پلمب و به بیش از 10 واحد صنفی در خصوص رعایت شئونات اسلامی، رعایت ساعت کار، نصب دوربین مدار بسته و تجهیزات الکترونیکی و فنی، ضوابط انتظامی و رعایت اصول حفاظتی تذکر دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر خاطرنشان کرد: اجرای طرح های امنیت اجتماعی و اخلاقی در صنوف به منظور ایجاد فضایی امن برای شهروندان و برخورد با صنوف متخلف صورت می گیرد و در این راستا مجموعه انتظامی شهرستان ایرانشهر با تمام توان در خدمت شهروندان است.
کیخا با اعلام تداوم و تشدید این گونه برنامه ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس، از عموم شهروندان خواست؛ در صورت مشاهده هرگونه تخلف موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت به موضوع رسیدگی شود.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today