ایسنا/ معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی وزارت راه و شهرسازی، وعده داد که بیمارستان جهرم تا آخر خرداد امسال آماده بهره‌برداری است.

علی نبیان، معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی وزارت راه و شهرسازی در بازدید از مراحل ساخت بیمارستان جهرم، بیان داشت: این زیرساخت درمانی یک بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی آموزشی درمانی‌ست که زمینه ارتقاء کمی و کیفی ارائه خدمات در حوزه بهداشت و درمان را فراهم می‌کند.
نبیان با بیان اینکه این بیمارستان تا یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید، گفت: این بیمارستان در ۷ طبقه با ۲۷هزار مترمربع زیربنا توسط وزارت راه و شهرسازی احداث شده است.
وی مساحت محوطه‌سازی این بیمارستان را ۴۵ هزار مترمربع اعلام و اضافه کرد: در ساخت این بیمارستان تلاش شده که از به روزترین تجهیزات بیمارستانی استفاده شود.
نبیان با یادآوری اینکه بیمارستان یاد شده پس از تکمیل در اختیار وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی جهرم قرار خواهد گرفت، گفت: این بیمارستان از شاخص‌ترین پروژه‌های بیمارستانی وزارت راه و شهرسازی در کشور محسوب می‌شود که کاری اصولی در ساخت آن انجام شده است.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online