پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 275 کیلوگرم تریاک در بازرسی از یک اتوبوس مسافربری در محور"نهبندان- بیرجند" خبر داد و گفت: در این رابطه 7 متهم دستگیر شده است.

سردار ناصر فرشید، فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی با دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند محموله سنگینی از مواد مخدر را در پوشش ناوگان عمومی به شهرهای مرکزی کشور منتقل کنند، موضوع را پیگیری و دستگیری سوداگران مرگ را در دستور کار خود قرار دادند.
وی بیان داشت: مأموران با اعزام تیم های عملیاتی ویژه مبارزه با مواد مخدر به محورهای مواصلاتی، یک اتوبوس مسافربری را در محور "نهبندان-بیرجند" شناسایی و خودرو را متوقف و بازرسی کردند.
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی در ادامه افزود: مأموران در بازرسی از اتوبوس مسافربری 275 کیلو و 675 گرم تریاک کشف و در این رابطه 4 متهم را دستگیر کردند.
سردار فرشید تصریح کرد: در ادامه عملیات مأموران یک سواری زانتیا با 3 سرنشین که خودروی حامل مواد مخدر را اسکورت می کرد، شناسایی و توقیف کردند.
وی خاطرنشان کرد: در مجموع این عملیات 275 کیلو و 675 گرم تریاک کشف، 2 خودرو توقیف و  7 متهم دستگیر شدند که متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شدند.
سردار فرشید یادآور شد: در سایه اشراف مأموران پلیس بر روی فعالیت اعضای باندهای مواد مخدر و سوداگران مرگ و رصد نقاط مرزی و محورهای مواصلاتی، اجازه نخواهیم داد این پهنای گسترده مورد سوء استفاده مخلان نظم و امنیت و قاچاقچیان مواد مخدر قرار گیرد.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today