شبستان/ مدیر اجرایی حرم مطهر حضرت محمدهلال(ع) از آزادی ۱۲ زندانی نیازمند جرائم غیر عمد با کمک خیّران این آستان مقدس از ولادت امیرالمؤمنین امام علی(ع) تا سالروز شهادت آن حضرت خبر داد.

سید جواد تکیه، مدیر اجرایی حرم مطهر حضرت محمدهلال(ع) اظهار کرد: طی بازه زمانی سالروز ولادت تا شهادت امیرالمؤمنین امام علی(ع) در اقدامی خداپسندانه، بدهی ۱۲ تن از زندانیان نیازمند جرائم مالی غیر عمد با کمک خیّرین آستان مقدس پرداخت شده است.
وی افزود: با اجرای این طرح، ۹ تن از زندانیان در ایام ولادت امام علی(ع) و روز پدر و سه زندانی در آستانه شهادت امام علی(ع) و روز زیارتی حضرت محمدهلال(ع) به آغوش گرم خانواده بازگشتند.
تکیه خاطرنشان کرد: طی جلساتی که با هماهنگی زندان کاشان با شاکیان برگزار شد، بخشی از بدهی این زندانیان بخشیده شده و مابقی از سوی خیران آستان و اعتبار برنامه های فرهنگی لغو شده حرم مطهر در ایام شیوع کرونا پرداخت شده است.
مدیر اجرایی حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) خاطرنشان کرد: در مجموع یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از بدهی این ۱۲ زندانی را آستان مقدس حضرت محمدهلال(ع) برعهده گرفته که بخش قابل توجهی از این مبلغ از سوی یک بانوی نیکوکار و از خیرین حرم مطهر پرداخت شده است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today