تسنیم/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، ویژه‌ برنامه‌های روز قدس در استان در حوزه فضای مجازی را تشریح کرد.

موسی انصاری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در جلسه کارگروه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی ستاد انتفاضه و قدس استان چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اهمیت برگزاری باشکوه مراسم روز جهانی قدس اظهار داشت: این مراسم یکی از رسالت‌های خطیر است و باید آن گونه که شایسته است گرامی داشته شود.
وی جلوه و نمود عینی هم‌بستگی و انسجام ملت ایران و مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان در حمایت از آرمان انتفاضه و قدس شریف دانست و افزود: در شرایطی که سران خائن و سرسپرده چند کشور عربی و اسلامی با علنی کردن رابطه با رژیم اشغالگر قدس بی‌شرمی و وقاحت را به اوج رسانده‌اند، روز قدس هر سال موجب زنده شدن امید در دل مستضعفان جهان می‌شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گرامیداشت یاد و تکریم و تجلیل از شهدای راه آزادی قدس شریف و جبهۀ مقاومت اسلامی، به ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس، شهید عماد مغنیه و هزاران شهید مظلوم توطئه‌ها و جنایات صهیونیسم و استکبار جهانی از سراسر جهان اسلام را در قلب بزرگداشت روز قدس برشمرد.
انصاری تصریح کرد: حرکت‌های مردم مسلمان و روزه‌دار سراسر دنیا و به ویژه مردم کشور عزیزمان ایران موجب تقویت انتفاضه و جبهۀ مقاومت اسلامی و گامی در جهت تحقق «وحدت اسلامی» مورد نظر امام راحل و تیری است به قلب «توطئه فراموشی» که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید داشته و دارند.
وی با اشاره به تغییر شیوه برگزاری مراسم مختلف از زمان شروع کرونا گفت: امسال نیز مانند سال‌ گذشته راهپیمایی میدانی و خودرویی نخواهیم داشت و اهمیت استفاده از فضای گسترده مجازی و شبکه‌ی اجتماعی بیش از گذشته اهمیت دارد.
انصاری با اشاره به فعالیت در فضای مجازی در رابطه با روز قدس، بیان کرد: هشتگ فارسی #قدس_شریف_نزدیکیم، شعار مشترک عربی «اننا الیوم اقرب ما نکون الی القدس»، هشتگ عربی #القدس_اقرب و هشتگ لاتین#QodsIsnear در ایام مانده به روز قدس در فضای مجازی با همت فعالان فضای مجازی مورد توجه ویژه قرار می‌گیرد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در پایان خاطرنشان کرد: تولید محتوا و استفاده گسترده و وسیع در سطح شبکه‌­های اجتماعی از فرمایش‌های حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در مورد مسئله فلسطین و رژیم غاصب صهیونیستی اولویت فعالیت‌های کارگروه فضای مجازی مراسم روز قدس چهارمحال و بختیاری است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday