تسنیم/ مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان چهارمحال و بختیاری از توزیع ۴۹ هزار وعده غذای گرم در قالب افطاری بین نیازمندان سراسر استان خبر داد.

علی‌ملک‌پور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: از ابتدای ماه مبارک رمضان و آغاز پویش ایران همدل و اطعام مهدوی در استان 8 هزار و 839 بسته مواد غذایی شامل کالاهای اساسی مانند رب گوجه فرنگی، روغن، برنج، پروتئین و حبوبات با هزینه 11 میلیارد و 250 میلیون ریال تهیه و میان خانواده‌های نیازمند استان توزیع شد.
وی با اشاره به حمایت و کمک‌های مردم و خیران در مرحله سوم پویش ایران همدل در استان افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 22 میلیارد و 400 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی از سوی مردم جمع‌آوری شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام  خمینی(ره) استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به تعداد آشپزخانه‌های فعال اطعام مهدوی در استان اضافه کرد: 391 نفر افراد فعال شامل نیروهای امدادی و داوطلب در 56  آشپزخانه‌ مهدوی در سراسر استان با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی فعالیت می‌کنند.
ملک‌پور یادآور شد: در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع) و نیمه ماه مبارک رمضان 2 هزار پرس غذای گرم تهیه و در قالب افطاری میان مددجویان نیازمند استان توزیع شد، همچنین در این روز 1000 بسته معیشتی شامل کالاهای اساسی تهیه و در اختیار خانواده‌های نیازمند استان قرار گرفت.
وی در ادامه در مورد تعداد بسته‌های غذایی توزیع شده در قالب افطاری بین نیازمندان استان، گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 49 هزار وعده غذای گرم و یک هزار و 187 وعده "افطاری ساده" از سوی کمیته امداد تهیه و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی میان مددجویان نیازمند در استان توزیع شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام  خمینی(ره) استان با بیان اینکه مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد در سراسر استان آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیران و نیکوکاران هستند، بیان کرد: کد دستوری #14* برای پرداخت غیرحضوری کمک‌های مردمی در نظر گرفته شده است و مردم می‌توانند از طریق این راه ارتباطی کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday