پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان کردستان از دستگیری 2 سارق غیربومی طلا و جواهرات میلیاردی درعملیات ضربتی پلیس شهرستان بانه خبر داد.

سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی استان کردستان اظهار کرد: با مراجعه یکی از شهروندان به پلیس آگاهی شهرستان بانه و طرح شکایتی مبنی بر سرقت 900 گرم طلا و جواهرات از منزل وی، بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی های میدانی و انجام تحقیقات تخصصی پلیسی و اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی 2 سارق حرفه ای که اصالتا اهل استان های مجاور بودند، شناسایی و مراتب دستگیری آنان به فوریت در دستور کار قرار گرفت.
فرمانده انتظامی کردستان تصریح کرد: با هماهنگی مراجع قضایی و اخذ نیابت، ماموران به استان مورد نظر اعزام و طی یک عملیات غافلگیر کننده پلیسی موفق به دستگیری سارقان شدند.
سردار آزادی با اشاره به دستگیر یک مالخر و کشف مقادیری طلا از مخفیگاه وی عنوان کرد: با هوشیاری ماموران، مابقی طلاها که به صورت آب شده در کمد لباس منزل متهم مخفی شده بود، کشف و تحویل مال باخته شد.
وی با اشاره به تکمیل پرونده ومعرفی متهمان به مراجع قضایی، گفت: کارشناسان ارزش این مقدار طلای سرقتی کشف شده را بیش از 10 میلیارد ریال برآورد کردند.
فرمانده انتظامی کردستان خاطرنشان کرد: این اقدام هوشمندانه و تلاش مجدانه ماموران پلیس، مراتب قدردانی و رضایت شهروندان را به همراه داشته است.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online