ایرنا/ فرماندار ماکو با اشاره به اینکه پیک چهارم با شیب صعودی در این منطقه آغاز شده بود، گفت: بستری های روزانه در شهرستان به زیر ۱۰ نفر رسیده که امیدواریم همین روند کاهشی ادامه یابد.

علی محمدی ایروانلو، فرماندار ماکو اظهار کرد: خوشبختانه به یک حالت ثبات در روند بستری ها در این شهرستان رسیده‌ایم و نسبت به اوایل شروع موج چهارم که در برخی موارد، روزانه ۲۰ نفر بستری داشته ایم، این تعداد خوشبختانه به زیر ۱۰ نفر رسیده است.
وی در ادامه با بیان اینکه بستری‌های روزانه در بیمارستان کاهش یافته و این امر در راستای مشارکت گسترده مردم صورت گرفته است، افزود: جا دارد از بازاریان و اصناف تشکر ویژه داشته باشیم که باوجود مشکلات مالی داوطلبانه با ستاد کرونا همکاری کرده اند.
فرماندار ماکو همچنین با اشاره به تجمعات موجود در وادی رحمت این شهرستان نیز ابراز کرد: شهرداری و نیروی انتظامی در روزهای پنج‌شنبه با تمام قوا نسبت به جلوگیری از تجمع در وادی رحمت اقدام کنند.
محمدی ایروانلو ادامه داد: با توجه به تصمیم اخیر ستاد ملی کرونا مراسم شب های قدر در فضای باز با تعداد نفرات محدود و حداکثر دو ساعت برگزار می‌شود و دستگاه‌های مربوطه باید بر رعایت این امر به صورت جدی نظارت کنند.
وی بیان کرد: به منظور تسهیل در برگزاری مراسم شب‌های قدر طرح منع تردد شبانه از ساعت ٢٢ تا سه صبح در شب‌های قدر اجرایی نخواهد شد.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today