ایرنا/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: ۸۰ درصد ثبت‌نام‌کنندگان شوراهای شهرهای این استان توسط هیات نظارت تایید صلاحیت شدند.

علی مصطفوی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی اظهار کرد: از یک هزار و ۹۶۷ نفر ثبت نام کننده در این استان، در هیات اجرایی یک هزار و ۷۷۸ نفر معادل ۹۰ درصد تایید صلاحیت شدند.
وی اضافه کرد: در آن مرحله، ۱۳۴ نفر نیز معادل ۶.۸۱ درصد رد صلاحیت شدند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی همچنین از انصراف ۵۵ نفر از ثبت نام کنندگان در شوراهای اسلامی شهرهای استان خبر داد و بیان کرد: از یک هزار و ۷۷۸ نفر تایید صلاحیت شده در هیات های اجرایی، یک هزار و ۴۰۸ نفر معادل ۸۰ درصد در هیات های نظارت شهرستانی تایید صلاحیت شده اند.
مصطفوی گفت: در این بررسی ها، ۳۴۶ نفر معادل ۲۰ درصد رد صلاحیت شدند.
وی اضافه کرد: افرادی که در این برهه رد صلاحیت شده اند، تا آخر وقت امروز فرصت دارند که شکایت یا اعتراض خود را به هیات نظارت استان بدهند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی اظهار کرد: هیات نظارت های استانی نیز تا ۲۱ اردیبهشت فرصت دارند تا بررسی و نتیجه نهایی را ۲۲ اردیبهشت اعلام کنند.
مصطفوی گفت: صلاحیت ثبت نام کنندگان شوراهای روستایی نیز در هیات های اجرایی در حال بررسی بوده و شانزدهم ماه جاری نتیجه به اطلاع هیات نظارت خواهد رسید.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today