فارس/ فرمانده انتظامی اسفراین از شناسایی و دستگیری ۲ نفر از مخلان امنیت عمومی معدن آلبلاغ و کشف بیش از ۶۰۰ گرم تریاک و ۵۰۰ کیلوگرم سنگ معدن خبر داد.

سرهنگ مجید یگانه‌پور، فرمانده انتظامی اسفراین اظهار کرد: در پی اعلام پلیس امنیت عمومی اسفراین مبنی بر فعالیت دلالان بزرگ سنگ در معدن آلبلاغ و ایجاد درگیری‌های متعدد با مأمورین دستگیری این افراد به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس با همکاری سربازان گمنام امام زمان(ع) قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه در بررسی‌های به‌عمل‌آمده از سوابق این افراد مشخص شد که دارای چندین فقره سابقه کیفری هستند، افزود: با هماهنگی مقام قضایی و در پی انجام یک عملیات غافلگیرانه متهمان در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.
فرمانده انتظامی اسفراین با بیان اینکه مأموران در بازرسی از محل مخفیگاه متهمان مقدار ۶۶۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۵۳۰ کیلوگرم سنگ معدن آلبلاغ کشف کردند، خاطرنشان کرد: در این عملیات سه دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت توقیف و به پارکینگ منتقل شد. 
سرهنگ یگانه پور با بیان اینکه با مخلان نظم و امنیت باقدرت برخورد خواهیم کرد، تصریح کرد: متهمان بعد از تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و از آنجا روانه زندان شدند. 
وی از شهروندان خواست در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today