ایرنا/ رئیس اداره آموزش پلیس راهور استان زنجان گفت: شب های احیا، محدودیت‌های تردد خودرویی لغو شده و رانندگان فقط در صورت تخلف از قوانین و مقررات از سوی پلیس راهور این استان اعمال قانون خواهند شد.

سرهنگ محمدحسن خلجی، رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان زنجان اظهار کرد: به منظور تسهیل در امر برگزاری مراسم در شب‌های قدر، طرح منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا سه بامداد ملغی شده اما این محدودیت های تردد کرونایی شبانه در دیگر روزها همچنان به قوت خود باقی است. 
وی با بیان اینکه با توجه به وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی، پلیس راهور این استان محدودیت‌های تردد خودرویی را با دقت و حساسیت بیشتر رصد و اعمال می‌کند، اظهار داشت: فقط عده قلیلی از رانندگان که عمدتا نیز جوان هستند محدودیت های تردد شبانه را رعایت نمی کنند که آنها نیز از چشم تیزبین پلیس راهور دور نمانده و اعمال قانون می شوند. 
خلجی به اصلاح جرایم مربوط به طرح محدودیت های ترافیکی شبانه اشاره کرد و افزود: آن دسته از رانندگانی که به ناچار مجبور به انتقال بیمار به مراکز درمانی می شوند و همچنین افرادی که مجوز تردد خودرویی شبانه دارند می توانند با ارائه اسناد و مدارک مثبته از شمول پرداخت جریمه روز یاد شده، خارج شوند.
وی به مدارک لازم برای اصلاح جریمه های تردد غیرمجاز "کرونا" اشاره و اظهار کرد: کادر درمانی می توانند با داشتن معرفی نامه از دانشگاه علوم پزشکی یا سازمان نظام پزشکی و با به همراه داشتن کپی کارت شناسایی یا قرارداد سازمان، کپی برگه سند یا کارت خودرو، حضور مالک و کپی کارت ملی یا برگه وکالت رسمی، برگه صورت وضعیت خلافی و تکمیل فرم درخواست در واحد اجرائیات از هر ۲ ماه به پلیس راهور استان مراجعه کنند.   


  

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today