ایرنا/ سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز جابه‌جایی دستفروشان مرکز شهر اهواز فعلا منتفی شده، گفت: در صورت تصمیم گیری مسئولان برای اجرای این طرح بنرهای اطلاع رسانی در سطح شهر نصب می‌شود.

بابک محمدی، سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز درباره علت اجرا نشدن طرح جابه‌جایی دستفروشان مرکز شهر اهواز که قرار بود هفته گذشته انجام شود، اظهار کرد: این طرح فعلا به دلایلی منتفی شده و هنوز تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است، بنابراین در حال حاضر هیچ نوع جابه‌جایی نداریم تا شورای تامین درباره آن تصمیم گیری کند.
وی با اشاره به آمادگی شهرداری اهواز برای ساماندهی دستفروشان، افزود: به محض عملیاتی شدن این طرح، بنرهای اطلاع رسانی در سطح شهر نصب و به مردم اطلاع رسانی می‌شود.
محمدی با بیان اینکه زمان جابه‌جایی دستفروشان هنوز تعیین نشده، اضافه کرد: مرکز شهر از اولویت های طرح ساماندهی است که کارشناسان ۲ نقطه برای آن پیشنهاد کرده‌اند.
وی ادامه داد: پارک ربیع و پارکینگ پشت بیمارستان الزهرا که در منطقه یک شهرداری قرار دارند برای استقرار دستفروشان در نظر گرفته شده‌اند، زیرا محلی باید به عنوان بازارچه‌ دستفروشی انتخاب شود که دسترسی مردم به آن راحت باشد.
 
 
  
  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today