ایرنا/ رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا در استان همدان گفت: ۲۰۱ داوطلب ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر در این استان رد صلاحیت شدند.

حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی، رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان همدان اظهار کرد: یک هزار و ۱۴۸ داوطلب برای حضور در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر در این استان ثبت نام کردند که ۵۸ نفر در هیات اجرایی و ۱۴۳ نفر در هیات نظارت رد صلاحیت شدند.
وی علت تفاوت هیات نظارت و اجرایی در آمار رد صلاحیت شدگان را نحوه رسیدگی به پرونده داوطلبان حضور در شورای شهر در استان همدان و دریافت استعلام داوطلبان عنوان کرد.
حجت الاسلام فلاحی تشریح کرد: افراد رد صلاحیت شده فرصت دارند تا در زمان تعیین شده نسبت به تسلیم شکایت خود و بررسی پرونده در هیات نظارت عالی اقدام کنند.
وی ادامه داد: اعضای هیات نظارت عالی اقدام به رسیدگی مجدد پرونده افراد رد صلاحیت شده کرده و در صورت وجود نقص، مشکل و اشتباهی در رسیدگی، افراد دارای صلاحیت تایید می شوند.
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد امسال برگزار می شود.
 
 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today