شبستان/ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان گفت: بارش شدید باران در شهرستان قلعه گنج ۱۰ محور روستایی را مسدود کرد و به محورهایی ارتباطی این شهرستان خسارت های را وارد کرد.

مجتبی رئیسی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان گفت: با توجه به بروز ناپایداری جوی و بارش باران از روز گذشته خسارت‌هایی به جاده های جنوب کرمان وارد شده است.
وی افزود: بارش شدید باران در شهرستان قلعه گنج ۱۰ محور روستایی را مسدود کرد و به محورهایی ارتباطی این شهرستان خسارت های را وارد کرد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان بیان کرد: تخریب دو دستگاه آبنما در محور قلعه گنج- رمشک در محدوده صولان موجب شد تا تردد در این محور برای ساعاتی متوقف شود.
رئیسی از مرمت موقتی این نقاط آسیب دیده توسط عوامل راهداری خبر داد و ابراز کرد: با فروکش کردن سیلاب کار بازگشایی و تیغ زنی محورهای ارتباطی مسدود شده توسط دستگاه های راهداری آغاز می‌شود.
وی اظهار کرد: پنج دستگاه آبنما در محورهای شهرستان فاریاب و محور زهکلوت- دلگان تخریب شد که کار مرمت و بازگشایی سه آبنمای خسارت دیده در محور زهکلوت توسط عوامل راهداری که از صبح امروز آغاز شده و به پایان رسید و هم اکنون این محور زیر بار ترافیکی قرار گرفته است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان با اشاره به اعزام راهداران به مناطق خسارت دیده و سیل خیز، خاطرنشان کرد: با توجه به ادامه ناپایداری ها تا سه شنبه احتمال بروز سیلاب و خسارت به راه ها و ابنیه فنی در جنوب کرمان وجود دارد.
رئیسی در خاتمه از رانندگان خواست ضمن رعایت سرعت مطمئنه در جاده ها با راهداران مشغول عملیات راهداری ملبس به لباس فرم راهداری همکاری های لازم را انجام دهند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar