پایگاه خبری پلیس/ جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری شرور سابقه دار و توهین کننده به مقدسات در شهرستان بهبهان خبر داد.

سرهنگ یدالله امیری، جانشین فرمانده انتظامی خوزستان در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش در خوزستان، شناسایی و دستگیری یک شرور در شهرستان بهبهان که به مقدسات توهین و اقدام به انتشار تصاویر وهن در فضای مجازی کرده بود در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه توهین به مقدسات نارضایتی عمومی شهروندان را در پی داشت افزود: ماموران پلیس خوزستان با رصد و اشراف اطلاعاتی، متهم را در زمان ورود به یکی از شهرستان‌های خوزستان با همکاری عوامل انتظامی در یک عملیات منسجم و ضربتی دستگیر کرده و متهم، با حکم مرجع قضایی روانه زندان شد.
جانشین فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد:متهم  دارای چندین فقره شرارت از قبیل تیراندازی، اخلال در نظم عمومی، ضرب و جرح عمدی، تعدی به ماموران و توهین به مقدسات بوده است.
وی با تاکید بر اینکه اراذل و اوباش زیر رصد اطلاعاتی پلیس قرار دارند، گفت: خط قرمز پلیس سلب آسایش عمومی مردم و جامعه است و با کسانی که علیه نظم عمومی اقدامی انجام دهند به شدت و قاطعانه برخورد خواهد کرد.
 
 
  
  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today