صدا و سیما/ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: متقاضیان تسهیلات ودیعه مسکن در شهرستان دنا تا پایان اردیبهشت به تکمیل پرونده‌های بانکی خود اقدام کنند.

حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: تلاش می‌شود تا ۱۵ اردیبهشت ماه همه پرونده‌های مردم در خصوص تسهیلات ودیعه مسکن به بانک‌های عامل معرفی و بانک‌ها نیز تا ۲۵ اردیبهشت ماه به تکمیل پرونده‌ها اقدام کنند.
وی افزود: مصمم هستیم تا پایان تیر ماه منازل مردم در مناطق زلزله زده شهرستان دنا آماده و مرداد ماه به آن‌ها تحویل داده شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد رعایت برنامه زمان بندی برای بازسازی واحد‌های احداثی و همچنین واحد‌های تعمیری در مناطق زلزله زده شهرستان دانا را مهم دانست و ادامه داد: هیئت دولت به ویژه شخص رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهور خواستار تسریع در روند ساخت و ساز در دنا هستند.
کلانتری اضافه کرد: برآورد خسارات و تایید استانداری برای تخصیص اعتبار از سوی دولت به مردم زلزله زده دنا یک فرصت طلایی برای بازسازی مناطق زلزله زده این شهرستان است.
وی روند کار بانک‌ها در خصوص تسریع در تشکیل پرونده‌های مردم در مناطق زلزله زده را رضایت بخش و امیدوار کننده دانست و ادامه داد: نظام مهندسی بر روند ساخت و ساز‌ها نظارت بیش از پیش داشته باشد و در این این خصوص نباید دقت را فدای سرعت و نه سرعت را فدای دقت کرد و در روستای تاریخی و گردشگری سی سخت بیش از پیش دقت و کار کارشناسی لحاظ شود.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today