باشگاه خبرنگاران/ کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز افزایش ابر و بارش باران در بیشتر مناطق استان پیش بینی می‌شود.

مریم سلاجقه، کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به این که هم اکنون آسمان استان صاف تا کمی ابری است و در ساعات بعد از ظهر به تدریج شاهد افزایش ابر خواهیم بود، اظهار کرد: برای امروز افزایش ابر، وزش باد و بارش باران در بیشتر مناطق استان پدیده غالب است.
وی افزود: خطر سرمازدگی محصولات در ارتفاعات جنوب استان پیش بینی می‌شود، در مناطق مستعد احتمال بارش تگرگ دور از انتظار نیست.
سلاجقه با اعلام این که بارش‌ها تا پایان هفته در استان رخ خواهد داد، گفت: احتمال بالا آمدن آب رودخانه‌های فصلی وجود دارد، مردم از رفتن به ارتفاعات و حاشیه رودخانه‌های فصلی خودداری کنند.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان افزود: در حالی که مردم منوجان در ۲۴ ساعت گذشته با ۳۶ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین روز را در استان پشت سر گذاشته اند، لاله زار با دمای پنج درجه سانتیگراد خنک‌ترین نقطه کشور و استان به ثبت رسیده است.
وی حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۱۳ درجه سانتیگراد اعلام کرد و گفت: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات به ۲۵ درجه سانتیگراد می‌رسد.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar