ایسنا/ فرماندار دلفان اتمام حجت کرد و گفت: اگر فاصله‌گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی در بانک‌ها و دفاتر پیشخوان رعایت نشود، این مراکز تعطیل خواهند شد.

نورالدین درمان، فرماندار دلفان اظهار کرد: وضعیت دلفان همچنان قرمز است اما با توجه به اعمال محدودیت‌ها، شرایط نسبت به گذشته کمی بهتر شده است.
وی ادامه داد: تا قبل از این، ظرفیت بیمارستان ابن سینا نورآباد تکمیل بود اما الان در این بیمارستان تخت خالی هم داریم و از لحاظ مبتلایان و متوفیان هم آمار در دلفان کاهشی است.
درمنان با اشاره به همکاری کسبه در خصوص اعمال محدودیت‌ها، تاکید کرد: مردم نباید با برگزاری تجمعات زحمات کسبه را هدر دهند و بدون شک هر چقدر بازار تعطیل باشد دود آن به چشم کسبه و خانواده‌های آنان می‌رود و ما هم از این وضعیت ناراحت می‌شویم.
فرماندار دلفان تصریح کرد: ادامه این روند کاهشی، بستگی به همکاری مردم دارد و اگر شرایط پایدار باشد می‌توان به برخی مشاغل دیگر هم اجازه فعالیت داد.
وی بیان کرد: از مردم خواهش می‌کنیم هیچ‌گونه تجمعی برگزار نکنند تا از این وضعیت قرمز خارج شویم و زندگی مشاغل مختلف به روال عادی برگردد.
درمنان با بیان اینکه انتظار داریم مراجعه‌کنندگان بانک‌ها و دفاتر پیشخوان، دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را بیشتر رعایت کنند، تاکید کرد: اگر این روند ادامه‌ داشته باشد مجبور می‌شویم بانک‌ها و دفاتر پیشخوان را تعطیل کنیم.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy