مهر/ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان با بیان اینکه بارش‌ها به تأسیسات برق در روستاهای میامی خسارت زد، گفت: خوشبختانه با مانور رفع اشکال، هم اکنون برق تمام مشترکان میامی وصل است.

سید محمد موسوی زاده، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان با بیان اینکه بارش شدید باران به تأسیسات برق در روستاهای میامی خسارت زد، تاکید کرد: بارش باران بسیار شدید بود و در کنار آب‌گرفتگی همزمان با غروب یکشنبه بخش‌های زیادی از تأسیسات برق شرق استان را مورد تأثیر خود قرار داد.
وی با بیان اینکه روستاهای کلاته‌اسد، قدس، ارمیان، جودانه و محمدآباد با مشکلاتی از بابت بارش روبرو شدند، تاکید کرد: وقوع سیل در این روستاها سبب قطعی برق شده بود که علی رغم دشواری راه و شرایط جوی مأموران امداد برق در کمترین زمان مانور ایمنی و اتصال برق را انجام دادند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان با بیان اینکه در برخی روستاهای میامی شاهد شکستگی تیرهای برقی بودیم، گفت: هم اکنون با عملیات امدادی که صورت گرفته خوشبختانه هیچ قطعی برقی در بین مشترکان روستایی میامی نداریم.
موسوی زاده بیان کرد: نیروهای امداد شرکت برق هم اکنون در حال بررسی و برآورد مالی خسارات وارده مالی به تأسیسات برق استان سمنان هستند همچنین با احتمال تداوم بارندگی‌ها، امروز هم مأموران برق در حالت هشدار قرار دارند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today