مهر/ مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با خروج سامانه ناپایدار جوی از امروز به مدت چند روز آتی شاهد افزایش دمای هوا خواهیم بود، که در اواخر هفته دوباره سامانه بارشی جدید وارد استان می‌شود.

سیاوش محمدی، مدیرکل هواشناسی استان اردبیل در این رابطه اظهار کرد: با ورود سامانه بارشی از روز جمعه به استان شاهد بارش باران، رگبار و رعد و برق‌های مقطعی در برخی مناطق به ویژه در مناطق مرکزی و جنوبی استان بودیم که با خروج این سامانه بارشی از امروز شاهد افزایش دمای هوا طی چند روز آینده خواهیم بود.
وی از ورود سامانه بارشی جدید از اواخر هفته جاری به استان خبر داد و افزود: از روز پنجشنبه هفته جاری با ورود سامانه ناپایدار جوی به استان مجدد شاهد بارش باران‌های خفیف و رگبار و همچنین وزش بادهای مقطعی در استان خواهیم بود.
مدیرکل هواشناسی استان به وزش بادهای تند و خفیف در استان اشاره و تصریح کرد: در روز چهارشنبه سرعت باد در استان در ساعاتی از روز به اوج می‌رسد که در این راستا هشدارهای کافی به مردم برای حفظ ایمنی خود و عدم عبور از معابر پرخطر داده می‌شود.
به گفته محمدی با فعالیت سامانه بارشی کنونی و در این مدت شهرستان پارس‌آباد با ۲۵ درجه سانتی‌گراد بالاترین بیشینه دما و شهرهای اردبیل و خلخال با ۴ درجه سانتی‌گران پایین‌ترین کمینه دما را داشتند.

 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today