فارس/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان از مسدود شدن محورهای ایرانشهر- خیرآباد و‌ ایرانشهر مهرستان و همچنین ایرانشهر- بم در جنوب این استان خبر داد.

جلال الدین قادری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان اظهار کرد: بارندگی چند روز اخیر در سیستان و بلوچستان با تخریب بخشی از شبکه ارتباطی جنوب این استان علاوه بر مسدود کردن دو محور اصلی ایرانشهر- خیرآباد و‌ ایرانشهر مهرستان تردد هم استانی ها در راه های روستایی کوچینگ و هفت محور ارتباطی با آن در نیکشهر و محور روستایی گرمیت ها‌ را دچار اختلال کرد.
وی ادامه داد: همچنین محورهای باهوکلات در دشتیاری و ۲۳ روستای بالادست رودخانه کاجو و ۱۱ روستای پایین دست در بخش ساربوک نیز براثر بارندگی چند اخیر مسدود شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تمامی اکیپ های راهداری این اداره کل همزمان با بروز بارندگی با تجهیزات کامل در محورها مستقر و در حال ارائه خدمات به هم استانی های گرامی و بازگشایی مسیرها هستند.
قادری تاکید کرد: هم استانی های گرامی چنانچه قصد تردد در جاده های جنوب سیستان و بلوچستان را دارند می توانند برای اطلاع از وضعیت راه ها با سامانه ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today