باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: بر اثر سیلاب دیروز در استان کرمان مسیرهای مسدود شده بازگشایی شدند.

مجید سعیدی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با اشاره به خسارات وارده شده به دلیل سیلاب روز گذشته به حوزه‌های راه و کشاورزی استان، اظهار کرد: بارندگی‌های روز گذشته منجر به خساراتی در حوزه راه بخش شهداد و گلباف شد.
وی از خسارت محور سیرچ به شهداد و اندوهجرد در اثر وقوع سیلاب خبر داد و افزود: تعدادی از واحد‌های مسکونی در روستا‌های حرمک و نسک واقع در بخش گلباف هم دچار آبگرفتگی شده است.
سعیدی با اشاره به خسارت به بخش کشاورزی روستا‌های حرمک و نسک، تصریح کرد: راه روستایی و کشاورزی شهرستان فاریاب نیز دچار خسارت شده است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان بیان کرد: خسارت‌ها توسط مسئولان در حال ارزیابی است.
وی گفت: طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان کرمان رگبار‌های پراکنده و رعد و برق تا اواخر هفته جاری در سطح استان کرمان به ویژه در غرب و جنوب غرب ادامه خواهد داشت.
سعیدی از رشد ابر‌های همرفتی و وزش تند باد‌های موقتی در بیشتر مناطق این استان خبر داد و افزود: احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد وجود دارد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با هشدار در خصوص احتمال طغیان رودخانه‌های فصلی از مردم خواست از نزدیک شدن به مسیل‌ها خودداری کنند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar