ایسنا/ فرمانده انتظامی قروه از دستگیری ۱۲سارق و ۱۳معتاد متجاهر در اجرای طرح امنیت محله محور خبر داد.

سرهنگ میثم گوهری آرانی، فرمانده انتظامی قروه اظهار کرد: چندین مرحله طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در قالب طرح امنیت محله محور توسط پلیس‌های تخصصی و کوپ‌های تابعه در سطح شهرستان قروه به اجرا در آمد.
وی افزود: در اجرای این طرح ضربتی ماموران این فرماندهی موفق شدند ضمن دستگیری دو خرده فروش مواد مخدر و ۱۳ معتاد متجاهر، حدود یک کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف کنند.
فرمانده انتظامی قروه بیان کرد: دستگیری ۲ نفر سارق سابقه‌دار با ۱۰ فقره سرقت اماکن خصوصی، قطعات و محتویات داخل خودرو، دستگیری ۱۰ سارق هنگام سرقت از دیگر دستاوردهای اجرای طرح است.
گوهری آرانی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی بیان کرد: طرح امنیت محله محور با هدف برقراری امنیت پایدار در مناطق جرم خیز و با همکاری خوب مردم محلات با پلیس به صورت ضربتی و مستمر در طول سال اجرا می شود.
وی با اشاره به اینکه توصیه‌های پلیس در پیشگیری از سرقت تاثیر به‌سزایی دارد از شهروندان خواست با رعایت نکات ایمنی در حفظ و نگهداری اموال خود دست سارقان را در رسیدن به اهداف شوم خود کوتاه و پلیس را در انجام خدمات و وظایف خود یاری رسانند.
بهتر آن است در زمان خروج از خودرو خود مدارک و اشیاءگران قیمت را با خود به همراه ببرید و از پارک کردن اتومبیل خود در مکان‌های خلوت و پرت جدا خودداری کنید.
در ضمن با تجهیز اماکن خود به تجهیزات بازدارنده و ایمنی، در حفظ و نگهداری اموال خود همواره کوشا باشند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online