ایسنا/ معاون اداره کل ورزش و جوانان فارس از بازگشایی باشگاه‌های ورزشی استان با رعایت تمام موارد بهداشتی مد نظر ستاد مدیریت بیماری کرونا، خبر داد.

محسن سالاری، معاون اداره کل ورزش و جوانان فارس دوشنبه ۱۳ اردیبهشت بیان کرد: از آنجا که ورزش خود می‌تواند به عنوان یک پیش گیرنده در سلامت جامعه موثر باشد و در مبارزه با کرونا مدافعان سلامت جامعه را یاری کند، ستاد مبارزه با کرونا و استان فارس تصمیم به بازگشایی باشگاه‌های ورزشی گرفت.
او افزود: با توجه به مصوبه ستاد مبارزه با کرونا طی بخشنامه‌ای به تمام ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها مصوبه مذکور در مورد بازگشایی باشگاه‌های ورزشی را اعلام کردیم.
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: در بخشنامه‌ای که به شهرستان‌ها ارسال کردیم اشاره شده است که تمامی اماکن ورزشی(خصوصی_ دولتی) به‌صورت شیفت بندی و بر اساس شماره مجوز قید شده در پروانه باشگاه ورزشی خود به صورت زوج و فرد و با رعایت موارد بهداشتی می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.
سالاری خاطرنشان کرد: مسئولیت نظارت کامل بر حسن اجرای مصوبه مذکور رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی به عهده اداره ورزش و جوانان شهرستان است.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online