پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: از دو منزل متعلق به یک گروه از قاچاقچیان مواد مخدر در شهر کرمان 239 کیلوگرم تریاک کشف شد.

علی امیری، سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان کرمان اظهار کرد: همکاران من در مجموعه پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان کرمان با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک گروه از قاچاقچیان مواد مخدر مطلع و بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران با رصد تحرکات این گروه از دپوی یک محموله تریاک در منازل دو نفر از این قاچاقچیان مطلع و بلافاصله ضمن هماهنگی قضایی، با تشکیل چندین تیم عملیاتی همزمان اماکن مورد نظر را محاصره و پس از ورود و بازرسی از منزل اول 167 کیلو و 270 گرم تریاک و در بازرسی از منزل دوم نیز 72 کیلو و 670 گرم تریاک دپو شده را کشف و در این رابطه دو نفر را دستگیر کردند.
سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه در مجموع از این قاچاقچیان 239 کیلو و 940 گرم تریاک کشف شد، بیان کرد: با تشکیل پرونده در این رابطه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.
امیری در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی هرگز اجازه جولان به سوداگران مرگ را نخواهد داد و از مردم عزیز نیز انتظار داریم در صورت اطلاع از موارد مشکوک در این حوزه، موضوع را بلافاصله از طریق شماره 110 گزارش کنند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar