فارس/ رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد گفت: سیر نزولی گسترش ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری ناپایدار و شکننده است و کماکان نیازمند همکاری مردم هستیم.

مجید شیرانی، رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد صبح امروز در ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا بیان کرد: سیر نزولی گسترش ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری ناپایدار و شکننده است و کماکان نیازمند همکاری مردم در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستیم.
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری از نظر میزان بروز کرونا هفتمین استان کشور است، اظهار داشت: درصد مرگ مبتلایان به کرونا در کشور در هر ۱۰۰ نفر ۳.۵۸ نفر و در استان ۲.۵ نفر ارزیابی شده است.
وی خاطرنشان کرد: نگرانی کادر درمانی استان ورود ویروس کرونای هندی و آفریقای جنوبی به استان است که راه جلوگیری از شیوع این ویروس‌ها، رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و جلوگیری از ساده‌انگاری مردم می‌باشد.
شیرانی با بیان اینکه از اواخر خردادماه با واکسن‌های داخلی روند واکسیناسیون عمومی در کشور آغاز می‌شود، تاکید کرد: باید تا زمانی که همه مردم واکسینه شوند بر نحوه اجرای محدودیت‌های کرونایی متناسب با رنگ‌بندی هر شهرستان نظارت جدی صورت پذیرد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday