فارس/ فرماندار گیلانغرب گفت: ۱۳۵ شعبه برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، برای اخذ آرای مردم در شهرستان پیش‌بینی شده است.

کورش محمودیان، فرماندار گیلانغرب در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان گیلانغرب، اظهار داشت: شهرستان کمان‌کان به لحاظ شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز است.
وی با بیان اینکه تاکنون در شهرستان ۷ هزار و ۶۸۹ نمونه و تست گرفته شده است، گفت: ۲ هزار و ۲۰۲ نفر از این تعداد مثبت کرونایی شناسایی شده که ۷۷ فوتی هم در این زمینه‌ داشته‌ایم.
فرماندار گیلانغرب یکی از کانون‌های خطر شیوع ویروس کرونا را مراسمات ختم و خاکسپاری‌ها دانست و افزود: براساس سنت از مصیبت‌دیدگان دلجویی می‌کنیم ولی الان باید دقیقا برعکس این موضوع عمل شود.
وی اشاره‌ای به انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان داشت و گفت: روند انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان براساس روز شمار و تقویم انتخابات در حال انجام است.
محمودیان با اشاره به ثبت‌نام ۸۲ داوطلب در شهرهای سرمست و گیلانغرب، گفت: تعداد بالای داوطلبان نویدبخش مشارکت حداکثری مردم در این حوزه است که بر روند مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری هم قطعا تاثیرگذار خواهد بود.
وی با بیان که تمام تهمیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه در شهرستان اندیشیده شده است،  تصریح کرد: ۱۳۵ شعبه برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، برای اخذ آرای مردم در شهرستان پیش‌بینی شده است.


آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today