تسنیم/ رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان گفت: روزانه ۵۰ تن مرغ وارد بازار همدان می‌شود اما میزان تقاضای مردم کاهش یافته است.

جواد عاشوری، رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان در این باره، اظهار کرد: قیمت مصوب هر کیلو مرغ در بازار  همدان 24 هزار و 900 تومان است و همه واحدها موظف به رعایت این نرخ هستند.
وی با بیان اینکه روزانه بین 50 تا 55 تن مرغ گرم در بازار عرضه می‌شود و کمبودی وجود ندارد تصریح کرد: میزان عرضه نسبت به تقاضا بیشتر شده است.
رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان با اشاره به اینکه وضعیت جوجه ریزی‌ها خوب است و تولید به اندازه کافی انجام می‎‌شود گفت: نرخ مصوب هر کیلو مرغ زنده 17 هزار و 100 تومان اعلام شده اما تا 18 هزار تومان هم به فروش می‌رسد.
عاشوری با بیان اینکه قطعه‌بندی مرغ در کشتارگاه ممنوعیتی ندارد تصریح کرد: نوع برند هیچ تاثیری در قیمت مرغ ندارد و نرخ مصوب برای انواع مرغ یکسان است.
وی از ثبات در بازار تخم‌مرغ خبر داد و اظهار داشت: تخم مرغ به اندازه کافی در بازار موجود است و هر شانه تخم‌مرغ با نرخی بین 25 تا 30 هزار تومان به فروش می‌رسد.
رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان مرغ منجمد در بازار عرضه نشده است تصریح کرد: توزیع مرغ منجمد برای جبران کمبود بازار و تعادل در قیمت‌ها انجام می‌گیرد.


 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today