ایرنا/ مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: سه مرد ۵۰، ۶۵ و ۸۹ ساله و دو زن ۷۷ و ۸۳ ساله مبتلا به کرونا در کاشان و یک زن ۷۹ ساله در آران و بیدگل در ۲۴ ساعت گذشته جان باختند.

مریم امیدی، مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار کرد: شمار بستری مبتلایان کرونا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل ۳۰۹ نفر است که ۲۵۴ بیمار در کاشان و ۵۵ بیمار در آران و بیدگل بستری تحت مراقبت و درمان قرار دارند.
وی موارد بستری بیماران کووید ۱۹ در بخش مراقبت‌های ویژه مرکزهای درمانی منطقه کاشان را ۵۱ نفر اعلام و اضافه کرد: ۴۷ نفر از بیماران در کاشان و چهار نفر در آران و بیدگل بستری هستند.

ثبت ۱۲۹ مورد جدید کرونا در منطقه کاشان
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز کرد: شمار آزمایش مثبت ویروس کرونا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل با ثبت ۱۲۹ مورد جدید به ۲۲ هزار و ۴۵ نفر رسید.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شدند که از این تعداد ۴۵ نفر با سن از ۲۳ تا ۸۴ سال در کاشان و ۱۰ نفر از آران و بیدگل با سن ۲۹ تا ۸۹ سال تحت مراقبت و درمان هستند.
امیدی گفت: از اسفند ۱۳۹۸ تاکنون ۱۶۴ هزار و ۴۶۶ نفر به مرکزهای بستری، تشخیص سرپایی و درمانی شهرستان‌های آران و بیدگل و کاشان مراجعه کردند.
وی ادامه داد: در این مدت، ۱۰ هزار و ۵۴۸ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل ترخیص شدند. به گفته وی، ۳۴۲ بیمار در مرکزهای ریفرال(زیرمجموعه) دانشگاه به طور موقت بستری هستند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: ۴۴۸ نفر نیز شمار پذیرش بستری موقت در مرکزهای ریفرال(زیر مجموعه دانشگاه) است.آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today