باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از روز گذشته تاکنون یک هزار و ۳۴۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان اصفهان شناسایی شدند.

آرش نجیمی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: در این بازه زمانی سه هزار و ۵۰۹ بیمار جدید مشکوک به کرونا در استان اصفهان به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.
وی افزود: از این تعداد یک هزار و ۳۴۲ بیمار مبتلای قطعی کرونا بودند که ۳۲۳ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را دو هزار و ۲۶۴ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۳۹۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
نجیمی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۳۲ بیمار مشکوک به کرونا در اصفهان جان خود را از دست داده‌اند، اضافه کرد: تاکنون تست کرونای ۲۰ نفر از این فوتی‌ها مثبت بوده است.
وی افزود: طی ۲۴ ساعت اخیر ۳۳۹ بیمار بهبود یافته بیماری کرونا نیز از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today