فارس/ رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: شرایط خدمات رسانی به بیماران کرونایی مطلوب و هیچگونه مشکلی در زمینه رسیدگی به بیماران وجود ندارد.

سید طاهر حسینی، رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران با ارائه آماری از مراجعات به بیمارستان شهید رجایی گچساران اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری تا کنون 984 بیمار مبتلا و مشکوک به کرونا به بیمارستان شهید رجایی گچساران مراجعه کرده که از این تعداد 314 نفر در اردیبهشت ماه امسال بوده است.
وی با بیان اینکه از این تعداد 451 نفر بستری شدند، افزود: از مجموع این تعداد 533 از این تعداد مراجعه‌کننده خدمات سرپایی دریافت کردند.
رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: در این مدت 4 بیمار مبتلا به کرونا برای انجام درمان به بیمارستا ن شهید جلیل یاسوج اعزام شدند.
حسینی ابراز کرد: در اردیبهشت ماه امسال 162 بیمار مبتلا به کرونا بستری، 152 بیمار خدمات سرپایی دریافت و 2 بیمار به بیمارستان شهید جلیل یاسوج اعزام شدند.
وی عنوان کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون 33 نفر براثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده  که از مجموع فوت شدگان 19 بیمار فوت شده کرونایی در اردیبهشت ماه امسال تا به این لحظه بوده که بسیاری از این افراد  دارای بیماری زمینه‌ای بودند.
رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران در ادامه اذعان کرد: هم اکنون 75 بیمار مبتلا و مشکوک به کرونا در بیمارستان شهید رجایی بستری که از این تعداد هشت بیماری در بخش مراقبت‌های ویژه و 51 بیمار مبتلا قطعی به کرونا شناسایی شدند.
حسینی با اشاره به افزایش روند مراجعات به بیمارستان شهید رجایی گفت: بسیاری  از مراجعه‌کنندگان به بیمارستان شهید رجایی گچساران در زمینه بیماری کرونا غیربومی و از شهرستان های همجوار هستند.
وی ادامه داد: هم اکنون تعدادی دستگاه اکسیژن‌ساز فعال وجود دارد و در کنار آن تعداد زیادی کپسول اکسیژن برای استفاده آماده به کار هستند.
رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران به خبر کمبود اکسیژن در بیمارستان که در برخی رسانه‌ها و کانال‌های خبری  منتشر شده بود خاتمه داد و افزود: شرایط خدمات رسانی به بیماران کرونایی مطلوب و هیچ‌گونه مشکلی در زمینه رسیدگی به بیماران وجود ندارد.
حسینی خاطرنشان کرد: افرادی که به کرونا مبتلا و قرنطینه خانگی هستند متاسفانه دستورالعمل‌ها را رعایت نکرد و باعث انتشار این بیماری می‌شوند.

 

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today