ایرنا/ کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته میزان رطوبت هوا در بندر گناوه این استان به ۱۰۰ رسید.

محمدرضا انصاری، کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر اظهار کرد: در این مدت جزیره خارگ، دیلم، عسلویه، بندر امام حسن و بوشهر به ترتیب رطوبت ۸۶، ۸۵، ۸۴ و ۷۸ درصدی هوا را تجربه کردند.
وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته برازجان و جم نیز به ترتیب با ۳۸ و ۲۰ درجه بیشترین و کمترین میزان دما را در استان بوشهر داشتند.
انصاری ادامه داد: امروز تا صبح فردا با گذر امواج ناپایدار جوی در برخی ساعت‌‎ها علاوه بر افزایش موقتی سرعت وزش باد و پوشش ابر، وقوع ناپایداری‌های همرفتی به صورت بارش پراکنده، گاهی همراه با رعد و برق در برخی نقاط، به ویژه روی دریا و نواحی شرقی و جنوبی استان بوشهر دور از انتظار نخواهد بود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر یادآور شد: از فردا تا پایان هفته دریا به طور نسبی آرام و شرایط برای ترددهای دریایی مناسب خواهد بود.
انصاری اظهار کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان در استان بوشهر کمی تا نیمه ابری همراه با غبار محلی، گاهی وزش باد، در برخی نقاط بارش پراکنده، گاهی همراه با رعد و برق و فردا در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی پیش ‎بینی شده است.
وی افزود: در این مدت جهت وزش باد متغیربه طور غالب جنوب غربی تا شمال غربی گاهی شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۴ گاهی بیش از ۴۴ کیلومتر در ساعت پیش ‏بینی می‎‌شود.
انصاری عنوان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و در سواحل جنوبی طی امشب  ۶۰ تا ۱۲۰ گاهی ۱۵۰ سانتیمتر پیش‎ بینی شده‌است.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد ساعت ۱۳ و ۲۱ دقیقه و جزر  ۲۱ و ۵۰ دقیقه خواهد بود.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar