فارس/ جانشین ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا در استان قزوین گفت: ۲ تبعهٔ هندی که تست کرونای آن‌ها مثبت شده، حدود یک‌ماه پیش و قبل از همه‌گیر شدن ویروس هندی وارد کشور شده‌اند، به همین دلیل شیوع کرونای هندی در قزوین صحت ندارد.

منوچهر حبیبی، جانشین ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا در استان قزوین اظهار کرد: ۲ تبعهٔ هندی حدود یک‌ماه پیش و قبل از همه‌گیری ویروس هندی وارد کشور شده و در یکی از واحدهای تولیدی در استان البرز مشغول به کار بوده‌اند.
وی اظهار کرد: کرونای این ۲ تبعهٔ هندی که در یکی از هتل‌های استان استقرار داشته‌اند از نوع انگلیسی است و در حال حاضر نیز در دورهٔ نقاهت به‌سر می‌برند.
جانشین ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونای استان قزوین تأکید کرد: هتل محل اسکان این دو تبعه کاملاً تخلیه شده و هیچ جذب مسافری ندارد و از تمامی پرسنل هتل نیز آزمایش پی‌سی‌آر گرفته شده که خوشبختانه هیچ‌یک مبتلا به کرونا نبوده‌اند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین در پایان یادآور شد: شیوع کرونای هندی در قزوین صحت ندارد، اما با توجه به قرمز بودن رنگ‌بندی کرونایی در قزوین از هم‌شهریان عزیز تقاضا داریم ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، با هدف قطع زنجیرهٔ انتقال ویروس، در تجمعات و دورهمی‌ها حضور پیدا نکنند.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today