باشگاه خبرنگاران/ فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا خوزستان از انجام تردد قانونی در مرز‌های استان با گرفتن تست کرونا خبر داد.

ولی الله حیاتی، فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا خوزستان اظهار کرد: برای پیشگیری از ورود نوع آفریقایی و هندی کرونا به خوستان، تمام افرادی که از مرز‌های استان تردد می‌کنند ابتدا باید تست کرونا دهند در غیر این صورت گذرنامه افراد مهر نمی‌شود.
او با بیان اینکه خدمه کشتی‌های ورودی به بنادر خوزستان اجازه ورود به استان را ندارند، همچنین نیرو‌هایی برای انجام تست در این محل مستقر هستند، افزود: برای انجام واکسیناسیون عمومی افراد، ابتدا باید اطلاعات تمامی افراد در سامانه ثبت، و نیرو‌های مورد نیاز نیز برای انجام این طرح مشخص شوند.
حیاتی بیان کرد: تمهید لازم در خصوص برگزاری شب‌های احیا و نیز نماز عید سعید فطر که طبق مصوبه ستاد ملی و استانی مدیریت کرونا قرار است با رعایت اصول بهداشتی در فضای باز انجام شود اندیشیده شده است.
عبدالرضا حاجتی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت، ولی عصر(عج) خوزستان نیز گفت: تمام اقدامات لازم برای اجرای طرح واکسیناسیون عمومی در دستور کار قرار گرفته تا پس از دریافت محموله واکسن، بدون دغدغه کار واکسیناسیون عمومی را شروع کنیم.
او با بیان اینکه نیرو‌های بسیج در طرح شهید قاسم سلیمانی عملکرد بسیار موثری داشتند و انجام بیماریابی گسترده در خوزستان موجب کاهش آمار فوتی‌ها و بهبود به موقع بیماران شد تصریح کرد: در طرح واکسیناسیون عمومی تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در کنار دانشگاه علوم پزشکی به مردم خدمت کنیم.


آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today