شهر بیست/ سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: دپوی پنبه و مواد قابل اشتعال منجر به آتش سوزی یک واحد مسکونی سه طبقه در خیابان ۲۴ متری آیت‌الله‌کاشانی شد.

حمید کریمی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم در خصوص اطفای حریق یک واحد مسکونی در قم اظهار کرد: با اعلام آتش سوزی در یک منزل سه طبقه در خیابان ۲۴ متری آیت‌الله‌کاشانی کوچه شماره ۲۶، بلافاصله خودروهای عملیاتی از نزدیک‌ترین ایستگاه به محل اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم افزود: به محض ورود نیروهای عملیاتی مشاهده شد که طبقه اول محل دپوی پنبه و لوازم جانبی بوده است و دود و حریق به طبقات بالایی سرایت کرده است.
وی با بیان اینکه دپوی پنیه و مواد قابل اشتعال، منجر به آتش سوزی واحد مسکونی در یکی از خیابان‌های قم شد عنوان کرد: ۴ نفر از ساکنین در طبقه فوقانی گیر کرده بودند که با تلاش آتش‌‌نشانان به بیرون انتقال داده و تحویل عوامل اورژانس شدند.
کریمی بیان کرد: متأسفانه استفاده نابه‌جا از طبقه مسکونی جهت دپوی پنبه و مواد جانبی باعث حریق و سرایت به طبقات بالایی شده است، در این باره تقاضا می‌شود به هیچ عنوان شهروندان، محل زندگی را محل دپو و انبار تجهیزات و وسایل کار خودتان نکنند.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday