صدا و سیما/ رئیس سابق دانشگاه رازی و عضو کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه‌های رازی و صنعتی کرمانشاه درگذشت.

دکتر محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا، رئیس دانشگاه رازی  با صدور پیامی درگذشت دکتر عزت‌اله فرشادفر را تسلیت گفت.
در متن این پیام آمده است: با کمال تأثر و تأسف با خبر شدیم که چهره محبوب و خدمتگزار صدیق جامعه علمی و رییس اسبق دانشگاه رازی، جناب آقای دکتر عزت‌اله فرشادفر به دیدار معبود شتافت.
بی‌شک ضایعه بزرگ درگذشت برادر ارزشمند، جناب آقای دکتر فرشادفر، استاد متعهد و انقلابی که جامعه علمی را داغدار نمود، جز با صبر بر مشیّت الهی و رضا به تقدیر او جبران نمی‌شود.
بدینوسیله این مصیبت وارده را به جامعه دانشگاهی استان، خانواده معظم و داغدار ایشان تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم و مراتب احترام و قدرشناسی خانواده بزرگ دانشگاه رازی را به پاس سال‌ها مجاهدت مستمر آن استاد فقید و فرزانه در مسیر خدمت به اعتلای اخلاق و علم و دانش در جامعه دانشگاهی کشور و استان، ابراز می‌دارم.
بی‌شک التزام نظری و عملی شادروان دکتر فرشادفر به آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و کارنامه پرباری که از ایشان در سنگر علم و دانش به یادگار مانده است، ذخیره‌ای گرانبها برای آن استاد فقید و انقلابی در دیار باقی و زمینه‌ساز حشر با اولیاء و صالحان خواهد بود. 
اینجانب بار دیگر سوگمندانه برای آن شادروان غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم و امیدوارم روح ایشان در جوار ارواح طیبه شهدا متنعّم باشد.

محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا
رئیس دانشگاه رازی
گفتنی است :دکتر عزت‌اله فرشادفر استاد تمام گروه آموزشی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی و عضو هیأت أمنای دانشگاه‌های رازی و صنعتی کرمانشاه، سال‌های متمادی تلاش‌های خستگی‌ناپذیر خود را در راه تعالی و توسعه علمی و تحقیقاتی مجموعه دانشگاه رازی صرف نمود.
ایشان همچنین از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۶ ریاست دانشگاه رازی را عهده‌دار بود و منشأ خدمات نیکو و ماندگار بسیار گردید.
استاد نمونه کشوری در دهه ۸۰، تالیف کتب و مقالات متعدد و تربیت صد‌ها دانش‌آموخته، گوشه‌ای از افتخارات شادروان دکتر عزت‌اله فرشادفر است.
نخستین رئیس صدا و سیمای مرکز کرمانشاه بعد از انقلاب و  رئیس بسیج اساتید استان کرمانشاه هم از دیگر سوابق مرحوم دکتر فرشادفر است.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today