باشگاه خبرنگاران/ دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۳۷ هزار و ۲۷۰ نفر در استان به این ویروس مبتلا شده‌اند.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۴ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۳۴ نفر به کرونا مثبت، قطعی است.
وی افزود: در شبانه‌روز گذشته ۶۵ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد تست کرونای ۴۸ نفر از آن‌ها مثبت قطعی است.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا، ادامه داد: ۵۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۲۰ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، عنوان کرد: امروز پنج مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، دو آقا با ۵۹ و ۴۵ سال سن با سابقه بیماری لوپوس و دیابت سه خانم با ۸۴، ۷۷ و ۶۰ سال سن بدون سابقه بیماری در استان بوشهر به ثبت رسید.
وی افزود: تاکنون ۱۰۶۲ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۳۷ هزار و ۲۷۰ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
کشمیری افزود: سه شهرستان دیلم، دیر و کنگان در وضعیت نارنجی و خطر و شهرستان عسلویه از وضعیت نارنجی به رنگ زرد تبدیل شده است.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar