ایرنا/ مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: یک مرد ۸۶ ساله و یک زن ۸۷ ساله مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در مرکزهای درمانی این شهرستان جان باختند.

مریم امیدی، مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار کرد: شمار بستری مبتلایان کرونا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل ۳۰۳ نفر است که ۲۵۴ بیمار در کاشان و ۴۹ بیمار در آران و بیدگل بستری تحت مراقبت و درمان قرار دارند.
وی موارد بستری بیماران کووید ۱۹ در بخش مراقبت‌های ویژه مرکزهای درمانی منطقه کاشان را ۵۱ نفر اعلام و اضافه کرد: ۴۷ نفر از بیماران در کاشان و چهار نفر در آران و بیدگل بستری هستند.

ثبت ۱۵۴ مورد جدید کرونا در منطقه کاشان
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار کرد: شمار آزمایش مثبت ویروس کرونا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل با ثبت ۱۵۴ مورد جدید به ۲۲ هزار و ۱۹۹ نفر رسید.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۰ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شدند که از این تعداد ۴۳ نفر با سن از یک سال تا ۹۱ سال در کاشان و ۷ نفر از آران و بیدگل با سن ۳۴ تا ۸۴ سال تحت مراقبت و درمان هستند.
امیدی گفت: از اسفند ۱۳۹۸ تاکنون ۱۶۴ هزار و ۹۱۶ نفر به مرکزهای بستری، تشخیص سرپایی و درمانی شهرستان‌های آران و بیدگل و کاشان مراجعه کردند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان ادامه داد: در این مدت، ۱۰ هزار و ۶۰۲ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل ترخیص شدند.
به گفته وی، ۴۱۱ بیمار در مرکزهای ریفرال(زیرمجموعه) دانشگاه به طور موقت بستری هستند.
وی اضافه کرد: ۴۴۶ نفر نیز شمار پذیرش بستری موقت در مرکزهای ریفرال(زیر مجموعه دانشگاه) است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today