تسنیم/ استاندار کردستان گفت: خبر شهادت مدافع امنیت و آسایش، مرزبان شهید ستوان‌سوم «حسین نامور» در مریوان موجب تاسف و تاثر فراوان شد.

بهمن مرادنیا، استاندار کردستان ظهر امروز با تسلیت شهادت نیروی مرزبانی استان کردستان در منطقه مرزی مریوان اظهار کرد: خبر شهادت مدافع امنیت و آسایش، مرزبان شهید ستوان‌سوم «حسین نامور» در منطقه مرزی دره نخی مریوان در ماه مبارک رمضان و شب شهادت امیرالمؤمنین حضرت علی(ع)، موجب تاسف و تاثر فراوان شد.
وی گفت: مرزبانان غیور و جان بر کف در مرزهای کشور و استان کردستان همواره با هوشیاری تمام در تلاش‌اند تا سرزمین ایران اسلامی را از گزند بدخواهان و دشمنان این مرز و بوم و نظام جمهوری اسلامی پاسداری کنند.
استاندار کردستان تصریح کرد: مرزبانان با رشادت‌های خود همواره ثابت کرده‌اند که حافظ امنیت کشور بوده و تحت هیچ شرایطی به دشمنان و معاندان اجازه دست‌درازی به خاک کشور عزیزمان را نخواهند داد.
مرادنیا بیان کرد: بنده بار دیگر شهادت این ظفرمند رشید را محضر مقام معظم رهبری، خانواده محترم و همرزمان‌اش در مرزبانی و نیز ملت شریف ایران و کردستان تبریک و تسلیت عرض کرده و امیدوارم روح بلند این شهید والامقام با مولای متقیان حضرت علی(ع) محشور گردد و از ساحت پروردگار متعال علو درجات را مسئلت می‌نمایم.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online