مهر/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: در روز جهانی قدس در استان اردبیل به دلیل شیوع کرونا هیچ تجمع و راهپیمایی به صورت حضوری و خودرویی برگزار نمی‌شود.

حجت‌الاسلام حسن باقری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونا همچون سال گذشته راهپیمایی جهانی روز قدس امسال در شهرهای مختلف استان اردبیل برگزار نخواهد شد و حتی رژه خودرویی که قرار بود در شهر اردبیل برگزار شود، لغو شد.
وی تصریح کرد: به جای برنامه‌های حضوری و تجمعات میدانی، قرار است در فضای مجازی و در قالب کنگره‌ها و پیام‌های مختلف که به صورت وبینار و ویدئوکنفرانس برگزار می‌شود، بزرگان و علمای جهان اسلام در مورد اهمیت قدس و صیانت از قبله اول مسلمین صحبت کنند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: در این کنگره‌ها و وبینارها اهمیت حمایت جهان اسلام از قدس و جبهه مقاومت به خوبی تبیین شده و قصد رژیم صهیونیستی که جز غصب سرزمین‌های امت اسلامی چیز دیگری نیست، به خوبی تبیین می‌شود.
باقری به فرمایشات مقام معظم رهبری در نامیدن این رژیم به نام غده سرطانی اشاره کرد و افزود: هدف اسرائیل تنها تصاحب سرزمین فلسطین نبوده بلکه تلاش رژیم صهیونیستی بر این است تا در کشورهای اسلامی نقش خود را گسترش داده و حتی به فتوحات جدید دست بزند.
وی داعش را زاییده و مولود نامبارک رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کرد و ادامه داد: هدف آنها با پشتیبانی آمریکا ایجاد ناامنی در کل خاورمیانه است تا به نوعی با خیانت و جنایتی که مرتکب می‌شوند، امت اسلامی را به انزوا ببرند.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today